Stembureau MFC De Omnibus 1 in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6846 XA · Wijk Schuytgraaf

Hier zijn 1.285 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 268 20,9% 24,9% −4,1 pp 1,2%
PVV 256 19,9% 19,1% +0,8 pp 1,5%
VVD 183 14,2% 11,9% +2,3 pp 1,7%
Nieuw Sociaal Contract 158 12,3% 10,4% +1,9 pp 1,7%
DENK 85 6,6% 4,4% +2,3 pp 2,2%
D66 82 6,4% 8,2% −1,8 pp 1,1%
Forum voor Democratie 48 3,7% 2,5% +1,2 pp 2,2%
SP 46 3,6% 3,7% −0,1 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 35 2,7% 4,2% −1,5 pp 0,9%
Volt 26 2,0% 2,6% −0,6 pp 1,1%
BBB 21 1,6% 1,9% −0,2 pp 1,3%
ChristenUnie 19 1,5% 1,4% +0,1 pp 1,5%
CDA 18 1,4% 1,7% −0,3 pp 1,2%
50PLUS 14 1,1% 0,4% +0,7 pp 4,2%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,5% +0,0 pp 1,5%
BIJ1 4 0,3% 0,9% −0,6 pp 0,5%
JA21 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,0%
SGP 4 0,3% 0,3% +0,0 pp 1,5%
Nederland met een PLAN 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,2%
Splinter 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,4%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,8%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −4,1 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 82 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0125% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.