Stembureau De Nieuwe Hommel in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6821 CE · Wijk St. Marten/Sonsbeek

Hier zijn 1.308 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 38,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 503 38,5% 24,9% +13,5 pp 2,3%
PVV 121 9,3% 19,1% −9,9 pp 0,7%
D66 118 9,0% 8,2% +0,8 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 116 8,9% 4,2% +4,7 pp 3,1%
VVD 110 8,4% 11,9% −3,5 pp 1,0%
Nieuw Sociaal Contract 78 6,0% 10,4% −4,5 pp 0,8%
Volt 57 4,4% 2,6% +1,8 pp 2,5%
SP 46 3,5% 3,7% −0,2 pp 1,4%
Forum voor Democratie 35 2,7% 2,5% +0,2 pp 1,6%
DENK 33 2,5% 4,4% −1,8 pp 0,8%
BIJ1 20 1,5% 0,9% +0,6 pp 2,5%
BBB 16 1,2% 1,9% −0,6 pp 1,0%
CDA 10 0,8% 1,7% −0,9 pp 0,7%
ChristenUnie 10 0,8% 1,4% −0,6 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,6% 0,5% +0,2 pp 2,0%
50PLUS 7 0,5% 0,4% +0,2 pp 2,1%
JA21 6 0,5% 0,4% +0,0 pp 1,5%
LP 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 7,1%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,1%
Splinter 3 0,2% 0,2% +0,1 pp 2,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,4%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,1%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,4%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,5 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 23e van de 82 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 68 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.