Stembureau Kantine v.v. Arnhemse Boys in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6846 DX · Wijk Schuytgraaf

Hier zijn 1.315 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 313 23,8% 11,9% +11,9 pp 3,0%
PVV 291 22,1% 19,1% +3,0 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 211 16,0% 24,9% −8,9 pp 0,9%
Nieuw Sociaal Contract 144 11,0% 10,4% +0,5 pp 1,5%
D66 131 10,0% 8,2% +1,7 pp 1,8%
Forum voor Democratie 44 3,3% 2,5% +0,8 pp 2,0%
DENK 32 2,4% 4,4% −1,9 pp 0,8%
Partij voor de Dieren 29 2,2% 4,2% −2,0 pp 0,8%
Volt 24 1,8% 2,6% −0,8 pp 1,0%
SP 22 1,7% 3,7% −2,1 pp 0,7%
BBB 17 1,3% 1,9% −0,6 pp 1,0%
CDA 17 1,3% 1,7% −0,4 pp 1,1%
BIJ1 7 0,5% 0,9% −0,4 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,5% +0,1 pp 1,7%
ChristenUnie 6 0,5% 1,4% −1,0 pp 0,5%
50PLUS 5 0,4% 0,4% +0,0 pp 1,5%
JA21 5 0,4% 0,4% −0,1 pp 1,3%
SGP 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,9%
Splinter 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,4%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,8%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,3%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +11,9 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 82 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 68 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.