Hoe stemde Tussen de Vaarten Noord in Almere in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Tussen de Vaarten N.- West

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 2 stembureaus in Tussen de Vaarten Noord 1.930 geldige stemmen uitgebracht (1,8% van alle stemmen in Almere). PVV werd hier de grootste met 29,0%. Vergeleken met heel Almere scoorden DENK (+3,6 pp) en PVV (+2,5 pp) hier hoger en VVD (−2,3 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 560 29,0% 26,5% +2,5 pp
VVD 262 13,6% 15,8% −2,3 pp
GroenLinks-PvdA 262 13,6% 15,0% −1,4 pp
Nieuw Sociaal Contract 214 11,1% 11,5% −0,5 pp
DENK 165 8,5% 4,9% +3,6 pp
SP 87 4,5% 3,8% +0,7 pp
D66 72 3,7% 5,4% −1,7 pp
Forum voor Democratie 65 3,4% 3,3% +0,0 pp
Partij voor de Dieren 48 2,5% 2,4% +0,0 pp
BBB 38 2,0% 2,6% −0,6 pp
ChristenUnie 30 1,6% 1,4% +0,1 pp
BIJ1 25 1,3% 1,5% −0,2 pp
Volt 20 1,0% 1,3% −0,3 pp
CDA 18 0,9% 1,2% −0,2 pp
50PLUS 17 0,9% 0,8% +0,0 pp
BVNL / Groep Van Haga 16 0,8% 0,6% +0,2 pp
JA21 13 0,7% 0,7% −0,0 pp
SGP 6 0,3% 0,3% −0,0 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,2% 0,1% +0,1 pp
Nederland met een PLAN 3 0,2% 0,1% +0,0 pp
Splinter 3 0,2% 0,2% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% −0,0 pp
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Tussen de Vaarten Noord

Andere wijken in Almere

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Almere · Alle stembureaus