Stembureau School De Vuurvogel in Almere (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1323 ET · Wijk Muziekwijk Zuid

Hier zijn 738 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 185 25,1% 19,2% +5,9 pp 0,9%
VVD 115 15,6% 14,2% +1,4 pp 0,8%
D66 90 12,2% 16,7% −4,5 pp 0,5%
GroenLinks-PvdA 89 12,1% 14,1% −2,0 pp 0,6%
JA21 59 8,0% 5,7% +2,3 pp 1,0%
CDA 51 6,9% 6,3% +0,6 pp 0,8%
Forum voor Democratie 35 4,7% 5,0% −0,3 pp 0,7%
SP 23 3,1% 2,4% +0,8 pp 0,9%
50PLUS 21 2,8% 1,8% +1,1 pp 1,1%
DENK 17 2,3% 5,4% −3,1 pp 0,3%
BBB 16 2,2% 1,5% +0,6 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 11 1,5% 2,4% −0,9 pp 0,4%
ChristenUnie 6 0,8% 1,6% −0,8 pp 0,4%
NSC 6 0,8% 0,5% +0,3 pp 1,0%
Volt 5 0,7% 0,9% −0,2 pp 0,5%
BIJ1 4 0,5% 1,1% −0,6 pp 0,3%
SGP 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 0,6%
BVNL 2 0,3% 0,2% +0,1 pp 0,9%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,9 pp meer dan gemiddeld in Almere.
  • Qua gewicht is dit het 73e van de 99 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 144 stemmen in Almere komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Almere

Alle stembureaus in Almere

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.