Stembureau School De Vuurvogel in Almere (2023)
Postcode 1323 ET · Wijk Muziekwijk Zuid
Hier zijn 1.181 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 372 | 31,5% | 26,5% | +5,0 pp | 1,3% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 14,3% | 15,0% | −0,7 pp | 1,1% |
| VVD | 154 | 13,0% | 15,8% | −2,8 pp | 0,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 150 | 12,7% | 11,5% | +1,2 pp | 1,2% |
| SP | 62 | 5,2% | 3,8% | +1,5 pp | 1,6% |
| D66 | 47 | 4,0% | 5,4% | −1,5 pp | 0,8% |
| BBB | 40 | 3,4% | 2,6% | +0,8 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 28 | 2,4% | 3,3% | −1,0 pp | 0,8% |
| DENK | 27 | 2,3% | 4,9% | −2,6 pp | 0,5% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 2,2% | 2,4% | −0,2 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 20 | 1,7% | 0,8% | +0,9 pp | 2,3% |
| ChristenUnie | 19 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 1,3% |
| BIJ1 | 14 | 1,2% | 1,5% | −0,3 pp | 0,9% |
| CDA | 14 | 1,2% | 1,2% | +0,0 pp | 1,2% |
| JA21 | 14 | 1,2% | 0,7% | +0,5 pp | 1,9% |
| Volt | 9 | 0,8% | 1,3% | −0,5 pp | 0,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 1,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 2,4% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 5,3% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,2 pp | 0,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,0% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,0 pp meer dan gemiddeld in Almere.
- Qua gewicht is dit het 34e van de 102 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 89 stemmen in Almere komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Almere
- Taalcentrum Almere locatie Kruidenwijk 1.199 stemmen · PVV 29%
- School De Compositie 1.162 stemmen · PVV 26%
- Buurtcentrum Meenten en Grienden 1.211 stemmen · PVV 29%
- Buurtcentrum De Bazuin 1.129 stemmen · PVV 30%
- Gymzaal Regenboogweg 1 1.255 stemmen · PVV 24%
- Gymzaal Aprilstraat 1 1.128 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.