Stembureau Stembureau Woonzorgcentrum Berkumstede in Zwolle (2025)
Postcode 8024 CS · Wijk Berkum
Hier zijn 1.231 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 21,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 267 | 21,7% | 12,6% | +9,0 pp | 2,5% |
| D66 | 198 | 16,1% | 20,9% | −4,8 pp | 1,1% |
| VVD | 169 | 13,7% | 11,4% | +2,4 pp | 1,8% |
| GroenLinks-PvdA | 141 | 11,5% | 16,9% | −5,4 pp | 1,0% |
| PVV | 139 | 11,3% | 10,9% | +0,4 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 102 | 8,3% | 5,5% | +2,8 pp | 2,2% |
| JA21 | 49 | 4,0% | 4,7% | −0,7 pp | 1,2% |
| BBB | 43 | 3,5% | 1,7% | +1,8 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 36 | 2,9% | 3,7% | −0,8 pp | 1,2% |
| SGP | 29 | 2,4% | 1,3% | +1,1 pp | 2,7% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,3% | 2,9% | −1,6 pp | 0,7% |
| Volt | 13 | 1,1% | 1,4% | −0,4 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 12 | 1,0% | 1,0% | −0,0 pp | 1,4% |
| SP | 9 | 0,7% | 2,2% | −1,5 pp | 0,5% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 0,9% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,6% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,8% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 1,4% | −1,4 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zwolle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +9,0 pp meer dan gemiddeld in Zwolle.
- Qua gewicht is dit het 33e van de 70 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Zwolle en 0,0118% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Zwolle komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zwolle
- Stembureau Moskee Ghulzar e-Madina 1.255 stemmen · D66 28%
- Stembureau Gymzaal bij Geert Groteschool 1.225 stemmen · D66 30%
- Stembureau Katholieke Jenaplanschool De Phoenix 1.265 stemmen · D66 24%
- Stembureau Kindcentrum De Wingerd 1.187 stemmen · D66 22%
- Stembureau Stadskantoor 1.268 stemmen · D66 27%
- Stembureau School Talentum 1.183 stemmen · D66 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.