Stembureau RK Kerk Tabor in Zoetermeer (2025)
Postcode 2728 AC · Wijk Noordhove
Hier zijn 1.743 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 421 | 24,2% | 19,7% | +4,4 pp | 3,0% |
| D66 | 296 | 17,0% | 17,1% | −0,1 pp | 2,4% |
| VVD | 250 | 14,3% | 14,8% | −0,4 pp | 2,3% |
| GroenLinks-PvdA | 190 | 10,9% | 11,6% | −0,7 pp | 2,3% |
| CDA | 189 | 10,8% | 10,0% | +0,9 pp | 2,6% |
| JA21 | 108 | 6,2% | 7,0% | −0,8 pp | 2,1% |
| Forum voor Democratie | 67 | 3,8% | 5,0% | −1,1 pp | 1,9% |
| 50PLUS | 42 | 2,4% | 2,0% | +0,4 pp | 3,0% |
| BBB | 39 | 2,2% | 1,4% | +0,8 pp | 3,7% |
| SP | 33 | 1,9% | 1,8% | +0,1 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 1,4% | 1,9% | −0,4 pp | 1,9% |
| ChristenUnie | 22 | 1,3% | 1,6% | −0,3 pp | 2,0% |
| DENK | 22 | 1,3% | 3,0% | −1,7 pp | 1,0% |
| SGP | 12 | 0,7% | 1,1% | −0,4 pp | 1,6% |
| Volt | 9 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 1,5% |
| NSC | 6 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,0% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,4% |
| Piratenpartij | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 3,1% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,5% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,2% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zoetermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Zoetermeer.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 69 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Zoetermeer en 0,0168% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Zoetermeer komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zoetermeer
- Sportzaal Groen-Blauwlaan 121 2.004 stemmen · PVV 23%
- RK Basisschool De Buut 1.688 stemmen · PVV 24%
- Oosterkerk 2.026 stemmen · PVV 19%
- inZet Rokkeveen 1.647 stemmen · D66 19%
- Sportzaal Groen-Blauwlaan 121 2.173 stemmen · PVV 25%
- Oosterkerk 1.567 stemmen · PVV 19%
Alle stembureaus in Zoetermeer
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.