Stembureau Zalencentrum Gambora in Zaltbommel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5311 PC · Wijk Kerkwijk

Hier zijn 748 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 19,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 147 19,7% 15,0% +4,6 pp 5,2%
PVV 128 17,1% 17,3% −0,2 pp 4,0%
VVD 128 17,1% 12,3% +4,8 pp 5,6%
CDA 85 11,4% 12,3% −1,0 pp 3,7%
JA21 64 8,6% 6,0% +2,5 pp 5,7%
D66 53 7,1% 12,5% −5,4 pp 2,3%
Forum voor Democratie 35 4,7% 4,7% −0,0 pp 4,0%
GroenLinks-PvdA 30 4,0% 8,2% −4,1 pp 2,0%
BBB 19 2,5% 1,9% +0,7 pp 5,4%
ChristenUnie 18 2,4% 3,5% −1,1 pp 2,8%
SP 7 0,9% 1,1% −0,1 pp 3,5%
DENK 6 0,8% 1,3% −0,5 pp 2,5%
50PLUS 5 0,7% 1,2% −0,5 pp 2,3%
Volt 5 0,7% 0,8% −0,1 pp 3,5%
Vrede voor Dieren 5 0,7% 0,1% +0,5 pp 20,8%
BVNL 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 5,5%
NSC 3 0,4% 0,2% +0,2 pp 7,0%
Partij voor de Dieren 3 0,4% 1,2% −0,7 pp 1,4%
LP 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,3%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 7,7%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaltbommel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −5,4 pp minder dan gemiddeld in Zaltbommel.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 23 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Zaltbommel en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Zaltbommel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaltbommel

Alle stembureaus in Zaltbommel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.