Stembureau Zalencentrum Gambora in Zaltbommel (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5311 PC · Wijk Kerkwijk

Hier zijn 665 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 172 25,9% 23,3% +2,5 pp 4,0%
SGP 140 21,1% 14,3% +6,8 pp 5,3%
VVD 106 15,9% 14,0% +2,0 pp 4,1%
Nieuw Sociaal Contract 77 11,6% 10,9% +0,7 pp 3,8%
BBB 42 6,3% 4,2% +2,2 pp 5,5%
GroenLinks-PvdA 28 4,2% 10,5% −6,2 pp 1,5%
D66 20 3,0% 5,0% −2,0 pp 2,2%
ChristenUnie 17 2,6% 4,2% −1,6 pp 2,2%
SP 16 2,4% 2,2% +0,2 pp 3,9%
CDA 11 1,7% 3,4% −1,7 pp 1,8%
Forum voor Democratie 10 1,5% 1,8% −0,3 pp 3,0%
Partij voor de Dieren 8 1,2% 1,5% −0,3 pp 2,8%
Volt 5 0,8% 1,3% −0,6 pp 2,1%
50PLUS 3 0,5% 0,5% −0,0 pp 3,4%
JA21 3 0,5% 0,6% −0,2 pp 2,7%
BIJ1 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,7%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,3% 0,8% −0,5 pp 1,3%
DENK 2 0,3% 1,2% −0,9 pp 0,9%
LP 1 0,2% 0,0% +0,1 pp 11,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaltbommel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Zaltbommel.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 22 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Zaltbommel en 0,0065% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Zaltbommel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaltbommel

Alle stembureaus in Zaltbommel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.