Stembureau Ons Trefpunt in Zaltbommel (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5313 AP · Wijk Kerkwijk

Hier zijn 490 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 29,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 145 29,6% 14,3% +15,3 pp 5,5%
PVV 112 22,9% 23,3% −0,5 pp 2,6%
VVD 58 11,8% 14,0% −2,1 pp 2,3%
Nieuw Sociaal Contract 57 11,6% 10,9% +0,7 pp 2,8%
BBB 23 4,7% 4,2% +0,5 pp 3,0%
GroenLinks-PvdA 22 4,5% 10,5% −6,0 pp 1,1%
ChristenUnie 17 3,5% 4,2% −0,7 pp 2,2%
CDA 16 3,3% 3,4% −0,1 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 8 1,6% 1,5% +0,1 pp 2,8%
Forum voor Democratie 7 1,4% 1,8% −0,4 pp 2,1%
BVNL / Groep Van Haga 6 1,2% 0,8% +0,4 pp 4,0%
D66 6 1,2% 5,0% −3,7 pp 0,7%
SP 5 1,0% 2,2% −1,2 pp 1,2%
Volt 3 0,6% 1,3% −0,7 pp 1,2%
50PLUS 2 0,4% 0,5% −0,1 pp 2,3%
BIJ1 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,3%
JA21 1 0,2% 0,6% −0,4 pp 0,9%
Samen voor Nederland 1 0,2% 0,0% +0,2 pp 20,0%
DENK 0 0,0% 1,2% −1,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaltbommel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +15,3 pp meer dan gemiddeld in Zaltbommel.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 22 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Zaltbommel en 0,0048% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Zaltbommel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaltbommel

Alle stembureaus in Zaltbommel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.