Stembureau Gemeentehuis in Woerden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3447 GR · Wijk Woerden-Oost

Hier zijn 1.132 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 247 21,8% 18,8% +3,0 pp 3,9%
VVD 206 18,2% 18,6% −0,4 pp 3,3%
GroenLinks-PvdA 165 14,6% 14,2% +0,4 pp 3,4%
Nieuw Sociaal Contract 144 12,7% 12,2% +0,5 pp 3,5%
D66 77 6,8% 7,2% −0,4 pp 3,2%
BBB 44 3,9% 4,6% −0,7 pp 2,8%
CDA 31 2,7% 5,4% −2,7 pp 1,7%
SP 31 2,7% 2,1% +0,6 pp 4,3%
SGP 29 2,6% 3,4% −0,9 pp 2,5%
ChristenUnie 25 2,2% 3,5% −1,3 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 23 2,0% 1,8% +0,2 pp 3,7%
Volt 23 2,0% 1,8% +0,2 pp 3,7%
Forum voor Democratie 22 1,9% 1,9% +0,1 pp 3,4%
DENK 18 1,6% 1,7% −0,1 pp 3,1%
JA21 17 1,5% 0,7% +0,8 pp 7,0%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,8% 0,5% +0,3 pp 5,8%
BIJ1 6 0,5% 0,3% +0,3 pp 7,1%
Splinter 6 0,5% 0,3% +0,2 pp 5,6%
50PLUS 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 2,4%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,7%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Woerden.
  • Qua gewicht is dit het 18e van de 28 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Woerden

Alle stembureaus in Woerden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.