Hoe stemde Vught-Zuid in Vught in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Molenstraat en omgeving, Vijverhof, Bergenshuizen, De Baarzen, Voorburg en omgeving

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 8 stembureaus in Vught-Zuid 7.264 geldige stemmen uitgebracht (34,9% van alle stemmen in Vught). D66 werd hier de grootste met 23,4%. Vergeleken met heel Vught scoorden PVV (+4,1 pp) en GroenLinks-PvdA (+0,8 pp) hier hoger en VVD (−3,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 1.700 23,4% 24,7% −1,3 pp
VVD 1.179 16,2% 20,1% −3,9 pp
PVV 1.155 15,9% 11,8% +4,1 pp
GroenLinks-PvdA 957 13,2% 12,4% +0,8 pp
CDA 854 11,8% 13,3% −1,5 pp
JA21 402 5,5% 5,4% +0,1 pp
Forum voor Democratie 263 3,6% 2,9% +0,7 pp
SP 174 2,4% 1,8% +0,6 pp
BBB 117 1,6% 1,8% −0,2 pp
Partij voor de Dieren 107 1,5% 1,4% +0,1 pp
50PLUS 98 1,3% 1,1% +0,3 pp
Volt 80 1,1% 1,3% −0,2 pp
ChristenUnie 45 0,6% 0,6% +0,0 pp
DENK 44 0,6% 0,3% +0,3 pp
NSC 26 0,4% 0,3% +0,1 pp
BIJ1 12 0,2% 0,2% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 12 0,2% 0,2% +0,0 pp
BVNL 10 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 9 0,1% 0,1% +0,1 pp
SGP 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
NL PLAN 5 0,1% 0,0% +0,0 pp
LP 4 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 3 0,0% 0,0% −0,0 pp
FNP 3 0,0% 0,0% +0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Vught-Zuid

Andere wijken in Vught

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Vught · Alle stembureaus