Stembureau Woonzorgcentrum Theresia in Vught (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Postcode 5262 TN · Wijk Vught-Zuid

Hier zijn 1.329 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 264 19,9% 24,7% −4,9 pp 5,1%
PVV 227 17,1% 11,8% +5,3 pp 9,2%
GroenLinks-PvdA 203 15,3% 12,4% +2,9 pp 7,9%
VVD 192 14,4% 20,1% −5,7 pp 4,6%
CDA 167 12,6% 13,3% −0,7 pp 6,1%
JA21 76 5,7% 5,4% +0,3 pp 6,8%
Forum voor Democratie 42 3,2% 2,9% +0,2 pp 6,9%
SP 38 2,9% 1,8% +1,0 pp 10,0%
50PLUS 25 1,9% 1,1% +0,8 pp 11,0%
BBB 23 1,7% 1,8% −0,1 pp 6,1%
Partij voor de Dieren 17 1,3% 1,4% −0,1 pp 5,8%
ChristenUnie 14 1,1% 0,6% +0,5 pp 11,5%
DENK 8 0,6% 0,3% +0,3 pp 11,9%
Volt 8 0,6% 1,3% −0,7 pp 3,0%
BIJ1 6 0,5% 0,2% +0,3 pp 18,8%
Vrede voor Dieren 6 0,5% 0,2% +0,3 pp 18,8%
NSC 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 8,1%
BVNL 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 13,0%
NL PLAN 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 42,9%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vught, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,7 pp minder dan gemiddeld in Vught.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 21 stembureaus: 6,4% van alle geldige stemmen in Vught en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Vught komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vught

Alle stembureaus in Vught

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.