Stembureau Martinihal in Vught (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Postcode 5262 BR · Wijk Vught-Zuid

Hier zijn 621 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 31,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 196 31,6% 24,7% +6,8 pp 3,8%
VVD 107 17,2% 20,1% −2,9 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 84 13,5% 12,4% +1,2 pp 3,3%
PVV 65 10,5% 11,8% −1,3 pp 2,6%
CDA 50 8,1% 13,3% −5,2 pp 1,8%
JA21 40 6,4% 5,4% +1,1 pp 3,6%
Forum voor Democratie 20 3,2% 2,9% +0,3 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 11 1,8% 1,4% +0,4 pp 3,8%
Volt 10 1,6% 1,3% +0,3 pp 3,7%
SP 9 1,4% 1,8% −0,4 pp 2,4%
BBB 8 1,3% 1,8% −0,5 pp 2,1%
50PLUS 7 1,1% 1,1% +0,0 pp 3,1%
DENK 4 0,6% 0,3% +0,3 pp 6,0%
Vrede voor Dieren 3 0,5% 0,2% +0,3 pp 9,4%
ChristenUnie 2 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,6%
BVNL 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,3%
BIJ1 1 0,2% 0,2% +0,0 pp 3,1%
LP 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,7%
NSC 1 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,6%
Piratenpartij 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vught, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Vught.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 21 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Vught en 0,0060% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Vught komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vught

Alle stembureaus in Vught

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.