Stembureau Sporthal de Hoogkamp in Veendam (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 9645 EN · Wijk Veendam-kern

Hier zijn 1.809 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 33,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 599 33,1% 24,7% +8,4 pp 14,7%
VVD 176 9,7% 14,3% −4,6 pp 7,5%
Forum voor Democratie 173 9,6% 7,2% +2,4 pp 14,7%
GroenLinks-PvdA 172 9,5% 11,4% −1,9 pp 9,2%
D66 155 8,6% 12,4% −3,9 pp 7,6%
CDA 137 7,6% 9,4% −1,8 pp 8,9%
DENK 85 4,7% 1,4% +3,3 pp 36,8%
JA21 75 4,1% 4,1% +0,0 pp 11,0%
SP 75 4,1% 4,3% −0,2 pp 10,5%
BBB 58 3,2% 3,8% −0,6 pp 9,2%
50PLUS 37 2,0% 1,9% +0,2 pp 11,9%
ChristenUnie 17 0,9% 1,6% −0,7 pp 6,3%
Partij voor de Dieren 16 0,9% 1,1% −0,2 pp 8,7%
Volt 10 0,6% 0,5% +0,1 pp 12,3%
NSC 9 0,5% 0,4% +0,1 pp 12,3%
SGP 8 0,4% 0,7% −0,2 pp 7,3%
BVNL 3 0,2% 0,2% −0,1 pp 7,7%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 8,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veendam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,4 pp meer dan gemiddeld in Veendam.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 11 stembureaus: 11,0% van alle geldige stemmen in Veendam en 0,0174% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Veendam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veendam

Alle stembureaus in Veendam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.