Stembureau Oud-Wulvenlaan 4 ingang zijkant via Detmoldstraat in Utrecht
Postcode 3523 XZ · Wijk Zuid
Hier waren 775 kiezers toegelaten (0,4% van alle toegelaten kiezers in Utrecht) en zijn 771 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 232 | 30,1% | 26,3% | +3,8 pp | 0,5% |
| D66 | 117 | 15,2% | 18,0% | −2,8 pp | 0,4% |
| VVD | 50 | 6,5% | 10,7% | −4,3 pp | 0,3% |
| CDA | 48 | 6,2% | 5,9% | +0,4 pp | 0,5% |
| Partij voor de Dieren | 38 | 4,9% | 5,0% | −0,1 pp | 0,4% |
| DENK | 34 | 4,4% | 4,6% | −0,1 pp | 0,4% |
| PVV | 33 | 4,3% | 1,2% | +3,1 pp | 1,5% |
| Volt | 28 | 3,6% | 3,6% | +0,0 pp | 0,4% |
| JA21 | 24 | 3,1% | 2,5% | +0,6 pp | 0,5% |
| SP | 23 | 3,0% | 1,6% | +1,4 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 21 | 2,7% | 2,6% | +0,2 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 20 | 2,6% | 2,1% | +0,5 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 18 | 2,3% | 2,9% | −0,5 pp | 0,4% |
| Stadsbelang Utrecht | 18 | 2,3% | 2,1% | +0,2 pp | 0,5% |
| Utrecht Solidair | 18 | 2,3% | 2,1% | +0,3 pp | 0,5% |
| Student & Starter | 16 | 2,1% | 3,4% | −1,4 pp | 0,3% |
| EenUtrecht | 14 | 1,8% | 2,3% | −0,5 pp | 0,3% |
| (20) | 12 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 0,5% |
| UtrechtNu! | 7 | 0,9% | 1,9% | −1,0 pp | 0,2% |
| 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% | |
| Blanco | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Linda Voortman (GroenLinks-PvdA) · 109 stemmen · 14,1% van alle stemmen hier
- Lisa Kuijs (D66) · 36 stemmen · 4,7% van alle stemmen hier
- Tess Meerding (VVD) · 33 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Bert van Steeg (CDA) · 30 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Fred van der Star (PVV) · 30 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Venita Dada-Anthonij (D66) · 29 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Melody Deldjou Fard (GroenLinks-PvdA) · 20 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Charlotte Passier (Volt) · 19 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Rick van der Zweth (GroenLinks-PvdA) · 18 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Jaswinder Singh (SP) · 17 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Nina Bodnárová (Forum voor Democratie) · 15 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Hester Assen (GroenLinks-PvdA) · 14 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Mika Raterman (JA21) · 14 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Mahaar Fattal (GroenLinks-PvdA) · 13 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Ilse Raaijmakers (GroenLinks-PvdA) · 12 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,3 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 125e van de 207 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 230 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 714 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 61 |
| Toegelaten kiezers | 775 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 774 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | −1 |
| Blanco en ongeldig | 3 (0,4%) |
Er zijn 1 stembiljet minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,39% van de stembiljetten, tegen 0,35% in Utrecht en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Utrecht
- Parkzichtlaan 203 774 stemmen · VVD 21%
- Cartesiusweg 11 764 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Oudegracht 36 779 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Haarzichtsingel 15 ingang via achterkant 763 stemmen · VVD 29%
- Louis Couperusstraat 85 782 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Hof van Transwijk 16 761 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.