Stembureau Musicallaan 100 in Utrecht
Postcode 3543 BT · Wijk Leidsche Rijn
Hier waren 1.113 kiezers toegelaten (0,6% van alle toegelaten kiezers in Utrecht) en zijn 1.111 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 247 | 22,2% | 10,7% | +11,5 pp | 1,3% |
| D66 | 220 | 19,8% | 18,0% | +1,8 pp | 0,7% |
| GroenLinks-PvdA | 162 | 14,6% | 26,3% | −11,7 pp | 0,3% |
| CDA | 96 | 8,6% | 5,9% | +2,8 pp | 0,9% |
| JA21 | 55 | 5,0% | 2,5% | +2,5 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 44 | 4,0% | 5,0% | −1,1 pp | 0,5% |
| DENK | 43 | 3,9% | 4,6% | −0,7 pp | 0,5% |
| Utrecht Solidair | 41 | 3,7% | 2,1% | +1,6 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 32 | 2,9% | 2,1% | +0,8 pp | 0,9% |
| Volt | 31 | 2,8% | 3,6% | −0,8 pp | 0,5% |
| EenUtrecht | 24 | 2,2% | 2,3% | −0,2 pp | 0,6% |
| Stadsbelang Utrecht | 21 | 1,9% | 2,1% | −0,2 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 20 | 1,8% | 2,6% | −0,8 pp | 0,4% |
| Student & Starter | 19 | 1,7% | 3,4% | −1,7 pp | 0,3% |
| UtrechtNu! | 18 | 1,6% | 1,9% | −0,2 pp | 0,5% |
| SP | 16 | 1,4% | 1,6% | −0,1 pp | 0,6% |
| PVV | 12 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 9 | 0,8% | 2,9% | −2,1 pp | 0,2% |
| (20) | 1 | 0,1% | 1,4% | −1,3 pp | 0,0% |
| 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% | |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Tess Meerding (VVD) · 184 stemmen · 16,6% van alle stemmen hier
- Venita Dada-Anthonij (D66) · 111 stemmen · 10,0% van alle stemmen hier
- Linda Voortman (GroenLinks-PvdA) · 99 stemmen · 8,9% van alle stemmen hier
- Mika Raterman (JA21) · 43 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Bert van Steeg (CDA) · 37 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Lisa Kuijs (D66) · 36 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Marina Slijkerman (CDA) · 29 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Marjolein de Bruijn (D66) · 26 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Nina Bodnárová (Forum voor Democratie) · 24 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Richard Nijhoff (VVD) · 19 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Anne Sasbrink (Partij voor de Dieren) · 18 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Yvonne Hessel (Utrecht Solidair) · 18 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Paul Pessel (Utrecht Solidair) · 18 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Melody Deldjou Fard (GroenLinks-PvdA) · 17 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier
- Gert Dijkstra (EenUtrecht) · 17 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −11,7 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 43e van de 207 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0146% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 160 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 971 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 142 |
| Toegelaten kiezers | 1.113 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 1.114 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | +1 |
| Blanco en ongeldig | 3 (0,3%) |
Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,27% van de stembiljetten, tegen 0,35% in Utrecht en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Utrecht
- Franz Schubertstraat 20 ingang via Händelstraat 1.115 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- Amaliadwarsstraat 2 ingang via schoolplein 1.091 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- St.-Ludgerusstraat 251 1.118 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Verlengde Hoogravenseweg 203 ingang via zijkant 1.090 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Marislaan 1 1.118 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- Ché Guevarastraat 15 ingang via achterkant P. L. Brionstraat 1.075 stemmen · GroenLinks-PvdA 35%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.