Stembureau Musicallaan 100 in Utrecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3543 BT · Wijk Leidsche Rijn

Hier zijn 1.189 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 275 23,1% 34,9% −11,8 pp 0,4%
VVD 271 22,8% 11,3% +11,5 pp 1,2%
D66 168 14,1% 11,5% +2,6 pp 0,7%
PVV 133 11,2% 9,9% +1,3 pp 0,6%
DENK 84 7,1% 5,9% +1,2 pp 0,7%
Nieuw Sociaal Contract 78 6,6% 7,1% −0,5 pp 0,5%
Volt 37 3,1% 4,6% −1,5 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 28 2,4% 4,4% −2,0 pp 0,3%
BBB 21 1,8% 1,0% +0,8 pp 1,0%
ChristenUnie 17 1,4% 1,4% +0,0 pp 0,6%
Forum voor Democratie 16 1,3% 1,3% +0,1 pp 0,6%
SP 15 1,3% 2,1% −0,8 pp 0,3%
CDA 14 1,2% 1,8% −0,6 pp 0,4%
JA21 14 1,2% 0,4% +0,8 pp 1,6%
BIJ1 8 0,7% 1,2% −0,5 pp 0,3%
50PLUS 3 0,3% 0,2% +0,0 pp 0,6%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,2% +0,0 pp 0,6%
Splinter 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 0,6%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,9%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −11,8 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 53e van de 217 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0116% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 175 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.