Stembureau Sporthal De Zwet in Tynaarlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9472 RN · Wijk Zuidlaren

Hier zijn 1.229 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 270 22,0% 22,3% −0,3 pp 5,3%
PVV 209 17,0% 15,7% +1,3 pp 5,8%
Nieuw Sociaal Contract 192 15,6% 14,2% +1,4 pp 5,9%
VVD 166 13,5% 16,2% −2,7 pp 4,4%
D66 98 8,0% 8,9% −0,9 pp 4,8%
BBB 59 4,8% 6,1% −1,3 pp 4,2%
CDA 49 4,0% 3,1% +0,9 pp 7,0%
SP 48 3,9% 3,0% +1,0 pp 7,1%
ChristenUnie 42 3,4% 2,7% +0,7 pp 6,7%
Volt 24 2,0% 1,8% +0,2 pp 5,9%
Partij voor de Dieren 19 1,5% 2,3% −0,8 pp 3,6%
Forum voor Democratie 16 1,3% 1,6% −0,3 pp 4,3%
SGP 11 0,9% 0,3% +0,6 pp 14,7%
JA21 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 6,3%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,5% +0,0 pp 5,6%
50PLUS 4 0,3% 0,3% −0,0 pp 5,1%
DENK 3 0,2% 0,2% +0,1 pp 8,3%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 6,3%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 18,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tynaarlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,7 pp minder dan gemiddeld in Tynaarlo.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 28 stembureaus: 5,3% van alle geldige stemmen in Tynaarlo en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Tynaarlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tynaarlo

Alle stembureaus in Tynaarlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.