Stembureau Sporthal De Stoep in Sliedrecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3361 CH · Wijk Sliedrecht-Oost

Hier zijn 1.520 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 436 28,7% 25,8% +2,8 pp 11,1%
SGP 191 12,6% 15,7% −3,1 pp 8,0%
Nieuw Sociaal Contract 177 11,6% 11,4% +0,2 pp 10,2%
VVD 156 10,3% 11,6% −1,3 pp 8,8%
ChristenUnie 108 7,1% 7,8% −0,7 pp 9,1%
GroenLinks-PvdA 106 7,0% 7,5% −0,5 pp 9,3%
CDA 65 4,3% 4,4% −0,1 pp 9,7%
Forum voor Democratie 56 3,7% 2,6% +1,1 pp 14,3%
SP 48 3,2% 2,6% +0,5 pp 11,9%
DENK 38 2,5% 1,4% +1,1 pp 17,3%
BBB 36 2,4% 2,3% +0,0 pp 10,2%
D66 33 2,2% 2,8% −0,6 pp 7,8%
Partij voor de Dieren 18 1,2% 1,2% −0,1 pp 9,5%
JA21 17 1,1% 0,9% +0,2 pp 12,5%
BVNL / Groep Van Haga 10 0,7% 0,5% +0,2 pp 14,5%
Volt 9 0,6% 0,6% +0,0 pp 10,6%
50PLUS 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 6,5%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 16,7%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 18,8%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 16,7%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sliedrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Sliedrecht.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 14 stembureaus: 10,0% van alle geldige stemmen in Sliedrecht en 0,0148% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 10 stemmen in Sliedrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sliedrecht

Alle stembureaus in Sliedrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.