Stembureau Bibliotheek AanZet in Sliedrecht (2023)
Postcode 3363 CK · Wijk Sliedrecht-Centrum
Hier zijn 1.692 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 378 | 22,3% | 25,8% | −3,5 pp | 9,6% |
| SGP | 365 | 21,6% | 15,7% | +5,9 pp | 15,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 190 | 11,2% | 11,4% | −0,2 pp | 10,9% |
| ChristenUnie | 160 | 9,5% | 7,8% | +1,7 pp | 13,5% |
| VVD | 142 | 8,4% | 11,6% | −3,2 pp | 8,1% |
| GroenLinks-PvdA | 139 | 8,2% | 7,5% | +0,7 pp | 12,2% |
| CDA | 82 | 4,8% | 4,4% | +0,4 pp | 12,2% |
| SP | 55 | 3,3% | 2,6% | +0,6 pp | 13,6% |
| D66 | 43 | 2,5% | 2,8% | −0,2 pp | 10,2% |
| BBB | 38 | 2,2% | 2,3% | −0,1 pp | 10,7% |
| Forum voor Democratie | 30 | 1,8% | 2,6% | −0,8 pp | 7,7% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,1% | 1,2% | −0,2 pp | 9,5% |
| 50PLUS | 13 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 16,9% |
| DENK | 12 | 0,7% | 1,4% | −0,7 pp | 5,5% |
| JA21 | 10 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 7,4% |
| Volt | 7 | 0,4% | 0,6% | −0,1 pp | 8,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 5,8% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 16,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 100,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 14,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sliedrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +5,9 pp meer dan gemiddeld in Sliedrecht.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 14 stembureaus: 11,1% van alle geldige stemmen in Sliedrecht en 0,0165% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Sliedrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Sliedrecht
- Sporthal De Stoep 1.520 stemmen · PVV 29%
- Sporthal De Valk 1.448 stemmen · PVV 32%
- Raadhuis 1.347 stemmen · PVV 24%
- Maranathakerk 1.317 stemmen · PVV 21%
- Anne de Vriesschool 1.043 stemmen · PVV 23%
- Trimclubgebouw ABC 1.042 stemmen · PVV 29%
Alle stembureaus in Sliedrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.