Stembureau Stembureau Hof in Zuid in Schiedam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3114 TM · Wijk Zuid

Hier zijn 1.553 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 674 43,4% 28,4% +15,0 pp 6,3%
GroenLinks-PvdA 166 10,7% 15,2% −4,5 pp 2,9%
Nieuw Sociaal Contract 136 8,8% 10,0% −1,3 pp 3,6%
VVD 128 8,2% 12,6% −4,4 pp 2,7%
DENK 94 6,1% 10,0% −3,9 pp 2,5%
Forum voor Democratie 64 4,1% 2,9% +1,2 pp 5,9%
SP 57 3,7% 3,4% +0,3 pp 4,5%
D66 53 3,4% 5,0% −1,6 pp 2,8%
BBB 37 2,4% 1,9% +0,4 pp 5,1%
CDA 37 2,4% 2,2% +0,1 pp 4,4%
Partij voor de Dieren 31 2,0% 2,4% −0,4 pp 3,4%
ChristenUnie 14 0,9% 1,0% −0,1 pp 3,7%
Volt 13 0,8% 1,5% −0,7 pp 2,3%
50PLUS 10 0,6% 0,6% +0,1 pp 4,6%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,4% +0,1 pp 5,2%
Samen voor Nederland 7 0,5% 0,1% +0,3 pp 18,4%
SGP 7 0,5% 0,4% +0,0 pp 4,2%
BIJ1 6 0,4% 0,7% −0,3 pp 2,2%
Splinter 6 0,4% 0,2% +0,2 pp 10,2%
JA21 5 0,3% 0,7% −0,4 pp 2,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Schiedam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +15,0 pp meer dan gemiddeld in Schiedam.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 32 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Schiedam en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Schiedam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Schiedam

Alle stembureaus in Schiedam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.