Stembureau Stembureau KCC in Schiedam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3112 DZ · Wijk Oost

Hier zijn 1.576 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 368 23,4% 28,4% −5,1 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 307 19,5% 15,2% +4,3 pp 5,4%
DENK 181 11,5% 10,0% +1,5 pp 4,8%
VVD 151 9,6% 12,6% −3,0 pp 3,2%
Nieuw Sociaal Contract 142 9,0% 10,0% −1,0 pp 3,7%
D66 106 6,7% 5,0% +1,7 pp 5,6%
Partij voor de Dieren 53 3,4% 2,4% +1,0 pp 5,9%
SP 45 2,9% 3,4% −0,5 pp 3,5%
Forum voor Democratie 43 2,7% 2,9% −0,1 pp 4,0%
Volt 31 2,0% 1,5% +0,5 pp 5,4%
BIJ1 29 1,8% 0,7% +1,1 pp 10,7%
CDA 28 1,8% 2,2% −0,5 pp 3,3%
BBB 25 1,6% 1,9% −0,4 pp 3,4%
ChristenUnie 22 1,4% 1,0% +0,4 pp 5,8%
JA21 11 0,7% 0,7% +0,0 pp 4,3%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,5% 0,4% +0,2 pp 6,0%
SGP 6 0,4% 0,4% −0,1 pp 3,6%
50PLUS 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,8%
Nederland met een PLAN 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 10,8%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,3% 0,1% +0,1 pp 10,0%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 7,1%
Splinter 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 3,4%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,6%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Schiedam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Schiedam.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 32 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Schiedam en 0,0153% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Schiedam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Schiedam

Alle stembureaus in Schiedam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.