Stembureau Scoutinggebouw Magnusveste in Schagen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1742 NJ · Wijk Schagen-West

Hier zijn 792 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 161 20,3% 23,9% −3,5 pp 2,2%
VVD 144 18,2% 20,0% −1,8 pp 2,3%
GroenLinks-PvdA 121 15,3% 12,3% +2,9 pp 3,2%
Nieuw Sociaal Contract 108 13,6% 12,5% +1,2 pp 2,8%
D66 59 7,4% 6,0% +1,4 pp 3,2%
BBB 50 6,3% 8,1% −1,8 pp 2,0%
CDA 34 4,3% 3,8% +0,5 pp 2,9%
Forum voor Democratie 23 2,9% 2,8% +0,1 pp 2,7%
SP 21 2,7% 3,3% −0,7 pp 2,0%
Partij voor de Dieren 16 2,0% 2,2% −0,2 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 11 1,4% 0,8% +0,6 pp 4,5%
Volt 8 1,0% 1,1% −0,1 pp 2,4%
JA21 7 0,9% 0,8% +0,0 pp 2,7%
50PLUS 6 0,8% 0,7% +0,0 pp 2,7%
ChristenUnie 6 0,8% 0,6% +0,2 pp 3,2%
DENK 5 0,6% 0,2% +0,4 pp 7,5%
Splinter 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 7,8%
Nederland met een PLAN 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 11,8%
SGP 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 4,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 5,9%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 7,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 5,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Schagen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,5 pp minder dan gemiddeld in Schagen.
  • Qua gewicht is dit het 24e van de 29 stembureaus: 2,6% van alle geldige stemmen in Schagen en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 39 stemmen in Schagen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Schagen

Alle stembureaus in Schagen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.