Stembureau Stembureau Tent Raalte Zuid in Raalte (2023)
Postcode 8102 KE · Wijk Raalte
Hier zijn 1.246 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 22,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuw Sociaal Contract | 279 | 22,4% | 21,3% | +1,0 pp | 5,0% |
| PVV | 228 | 18,3% | 18,5% | −0,2 pp | 4,8% |
| VVD | 212 | 17,0% | 15,4% | +1,6 pp | 5,3% |
| BBB | 156 | 12,5% | 17,6% | −5,1 pp | 3,4% |
| GroenLinks-PvdA | 146 | 11,7% | 9,2% | +2,5 pp | 6,1% |
| CDA | 60 | 4,8% | 5,2% | −0,4 pp | 4,4% |
| D66 | 59 | 4,7% | 4,3% | +0,4 pp | 5,3% |
| SP | 33 | 2,6% | 2,2% | +0,4 pp | 5,7% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 1,9% | 1,0% | +0,9 pp | 9,2% |
| Forum voor Democratie | 11 | 0,9% | 1,3% | −0,4 pp | 3,3% |
| DENK | 9 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 8,3% |
| ChristenUnie | 8 | 0,6% | 0,9% | −0,2 pp | 3,5% |
| Volt | 7 | 0,6% | 0,7% | −0,2 pp | 3,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 4,5% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 3,4% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,0% |
| JA21 | 2 | 0,2% | 0,7% | −0,5 pp | 1,1% |
| PartijvdSport | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,1% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Raalte, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Raalte.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 23 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Raalte en 0,0121% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Raalte komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Raalte
- Stembureau Gymzaal het Raan (Raalte) 1.423 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 24%
- Stembureau Het Wooldhuis (Heino) 1.235 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 24%
- Stembureau Sporthal Hoogerheyne (Heino) 1.504 stemmen · VVD 19%
- Stembureau Gemeentehuis raadzaal (Raalte) 1.201 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 23%
- Stembureau Spelzaal Kwintijn (Raalte) 1.537 stemmen · PVV 26%
- Stembureau De Hartkamp (Raalte) 1.167 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.