Stembureau Stembureau Gemeentehuis raadzaal (Raalte) in Raalte (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8101 AC · Wijk Raalte

Hier zijn 1.201 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 277 23,1% 21,3% +1,7 pp 5,0%
PVV 217 18,1% 18,5% −0,4 pp 4,5%
VVD 214 17,8% 15,4% +2,5 pp 5,4%
BBB 149 12,4% 17,6% −5,2 pp 3,3%
GroenLinks-PvdA 106 8,8% 9,2% −0,3 pp 4,5%
CDA 86 7,2% 5,2% +1,9 pp 6,3%
D66 51 4,2% 4,3% −0,1 pp 4,6%
SP 27 2,2% 2,2% +0,0 pp 4,7%
Forum voor Democratie 14 1,2% 1,3% −0,1 pp 4,2%
Partij voor de Dieren 13 1,1% 1,0% +0,1 pp 5,0%
JA21 12 1,0% 0,7% +0,3 pp 6,8%
DENK 11 0,9% 0,4% +0,5 pp 10,2%
Volt 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 3,7%
ChristenUnie 6 0,5% 0,9% −0,4 pp 2,7%
50PLUS 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 8,5%
PartijvdSport 3 0,2% 0,1% +0,2 pp 16,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
BVNL / Groep Van Haga 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Raalte, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −5,2 pp minder dan gemiddeld in Raalte.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 23 stembureaus: 4,6% van alle geldige stemmen in Raalte en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Raalte komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Raalte

Alle stembureaus in Raalte

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.