Stembureau Stembureau Spelzaal Kwintijn (Raalte) in Raalte (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8101 EK · Wijk Raalte

Hier zijn 1.537 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 402 26,2% 18,5% +7,7 pp 8,4%
Nieuw Sociaal Contract 318 20,7% 21,3% −0,7 pp 5,8%
VVD 184 12,0% 15,4% −3,4 pp 4,6%
BBB 177 11,5% 17,6% −6,1 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 127 8,3% 9,2% −0,9 pp 5,3%
CDA 75 4,9% 5,2% −0,4 pp 5,5%
D66 61 4,0% 4,3% −0,3 pp 5,5%
SP 55 3,6% 2,2% +1,4 pp 9,5%
Forum voor Democratie 36 2,3% 1,3% +1,1 pp 10,9%
DENK 31 2,0% 0,4% +1,6 pp 28,7%
Volt 17 1,1% 0,7% +0,4 pp 9,0%
Partij voor de Dieren 13 0,8% 1,0% −0,2 pp 5,0%
JA21 10 0,7% 0,7% −0,0 pp 5,6%
50PLUS 8 0,5% 0,2% +0,3 pp 13,6%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,5% 0,4% +0,1 pp 7,1%
ChristenUnie 7 0,5% 0,9% −0,4 pp 3,1%
PartijvdSport 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 16,7%
BIJ1 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,5%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Raalte, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,7 pp meer dan gemiddeld in Raalte.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 23 stembureaus: 5,9% van alle geldige stemmen in Raalte en 0,0149% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Raalte komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Raalte

Alle stembureaus in Raalte

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.