Stembureau Obs De Koempoelan in Purmerend (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2018

Postcode 1448 BV · Wijk Weidevenne

Hier zijn 2.047 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 714 34,9% 32,5% +2,4 pp 4,0%
VVD 405 19,8% 17,0% +2,8 pp 4,4%
GroenLinks-PvdA 220 10,7% 13,2% −2,5 pp 3,0%
Nieuw Sociaal Contract 203 9,9% 10,8% −0,9 pp 3,4%
D66 101 4,9% 5,0% −0,1 pp 3,7%
DENK 76 3,7% 2,0% +1,8 pp 7,1%
Forum voor Democratie 65 3,2% 2,8% +0,3 pp 4,2%
SP 52 2,5% 3,3% −0,7 pp 2,9%
BBB 51 2,5% 4,2% −1,7 pp 2,2%
CDA 35 1,7% 1,7% −0,0 pp 3,7%
Partij voor de Dieren 27 1,3% 2,1% −0,8 pp 2,3%
50PLUS 20 1,0% 0,7% +0,3 pp 5,1%
Volt 17 0,8% 1,1% −0,3 pp 2,8%
BVNL / Groep Van Haga 14 0,7% 0,6% +0,1 pp 4,2%
JA21 13 0,6% 0,8% −0,1 pp 3,1%
ChristenUnie 12 0,6% 0,6% −0,1 pp 3,4%
BIJ1 6 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,8%
Nederland met een PLAN 5 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,5%
LP 3 0,1% 0,0% +0,1 pp 13,0%
Splinter 3 0,1% 0,2% −0,0 pp 3,1%
SGP 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 4,3%
PartijvdSport 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 2,6%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,0% 0,1% −0,1 pp 1,4%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Purmerend, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Purmerend.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 47 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Purmerend en 0,0199% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Purmerend komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Purmerend

Alle stembureaus in Purmerend

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.