Stembureau Sportcentrum in Papendrecht

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3353 CV · Wijk Kraaihoek

Hier waren 400 kiezers toegelaten (2,8% van alle toegelaten kiezers in Papendrecht) en zijn 400 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 77 19,3% 21,6% −2,3 pp 2,5%
SGP 44 11,0% 7,5% +3,5 pp 4,1%
VVD 42 10,5% 13,9% −3,4 pp 2,1%
Onafhankelijk Papendrecht 41 10,3% 9,9% +0,4 pp 2,9%
CDA 41 10,3% 9,6% +0,6 pp 3,0%
ChristenUnie 28 7,0% 6,6% +0,4 pp 3,0%
50PLUS 28 7,0% 6,9% +0,1 pp 2,9%
GroenLinks-PvdA 26 6,5% 8,2% −1,7 pp 2,2%
D66 26 6,5% 7,5% −1,0 pp 2,4%
Realistisch Papendrecht 24 6,0% 2,7% +3,3 pp 6,3%
PAPENDRECHTS ALGEMEEN BELANG 23 5,8% 5,6% +0,1 pp 2,9%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Nikita de Ruiter (PVV) · 70 stemmen · 17,5% van alle stemmen hier
  2. Ardjan Boersma (SGP) · 28 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
  3. Dirk Stouthart (VVD) · 23 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
  4. Louis van Houtert (50PLUS) · 22 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
  5. Jan Mulder (CDA) · 18 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
  6. Niels van Heteren (D66) · 15 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  7. Anita Stigter (ChristenUnie) · 14 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
  8. Ruud Lammers (Onafhankelijk Papendrecht) · 13 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  9. Chris Grimmius (GroenLinks-PvdA) · 11 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  10. Marina Minasian (CDA) · 10 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  11. Karel Spitsbaard (Onafhankelijk Papendrecht) · 8 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  12. Sandra Verdoorn (VVD) · 8 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Martin Verhoeven (ChristenUnie) · 8 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Savanna Voorsluijs (Realistisch Papendrecht) · 8 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  15. Ad Tieleman (PAPENDRECHTS ALGEMEEN BELANG) · 7 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Papendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 15 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0052% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen368
Geldige volmachtbewijzen32
Toegelaten kiezers400
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)400
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig0 (0,0%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,40% in Papendrecht en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Papendrecht

Alle stembureaus in Papendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.