Stembureau De Lage Waard in Papendrecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3352 VH · Wijk Molenvliet

Hier zijn 882 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 238 27,0% 28,5% −1,5 pp 4,2%
Nieuw Sociaal Contract 161 18,3% 13,7% +4,6 pp 6,0%
VVD 145 16,4% 16,6% −0,2 pp 4,4%
GroenLinks-PvdA 95 10,8% 9,7% +1,1 pp 5,0%
ChristenUnie 43 4,9% 4,3% +0,6 pp 5,1%
D66 37 4,2% 4,1% +0,1 pp 4,6%
CDA 35 4,0% 3,7% +0,3 pp 4,8%
BBB 26 2,9% 2,4% +0,6 pp 5,6%
SGP 24 2,7% 4,7% −2,0 pp 2,6%
SP 21 2,4% 3,1% −0,7 pp 3,4%
Forum voor Democratie 16 1,8% 2,4% −0,6 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 14 1,6% 1,5% +0,1 pp 4,8%
DENK 6 0,7% 1,9% −1,2 pp 1,6%
Volt 5 0,6% 0,6% −0,1 pp 4,1%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,5% 0,5% −0,1 pp 3,8%
50PLUS 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,4%
JA21 3 0,3% 0,8% −0,4 pp 2,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 25,0%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 2,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 3,1%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +4,6 pp meer dan gemiddeld in Papendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 15 stembureaus: 4,5% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Papendrecht

Alle stembureaus in Papendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.