Stembureau KC Oranje Nassau in Papendrecht (2023)
Postcode 3353 AT · Wijk Kraaihoek
Hier zijn 571 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 158 | 27,7% | 28,5% | −0,8 pp | 2,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 66 | 11,6% | 13,7% | −2,1 pp | 2,4% |
| VVD | 66 | 11,6% | 16,6% | −5,0 pp | 2,0% |
| GroenLinks-PvdA | 52 | 9,1% | 9,7% | −0,6 pp | 2,7% |
| ChristenUnie | 50 | 8,8% | 4,3% | +4,5 pp | 6,0% |
| SGP | 31 | 5,4% | 4,7% | +0,7 pp | 3,3% |
| D66 | 27 | 4,7% | 4,1% | +0,6 pp | 3,3% |
| CDA | 25 | 4,4% | 3,7% | +0,7 pp | 3,4% |
| Forum voor Democratie | 21 | 3,7% | 2,4% | +1,2 pp | 4,4% |
| SP | 17 | 3,0% | 3,1% | −0,1 pp | 2,8% |
| BBB | 12 | 2,1% | 2,4% | −0,3 pp | 2,6% |
| DENK | 12 | 2,1% | 1,9% | +0,2 pp | 3,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 1,4% | 0,5% | +0,9 pp | 7,5% |
| 50PLUS | 5 | 0,9% | 0,6% | +0,2 pp | 4,0% |
| BIJ1 | 4 | 0,7% | 0,3% | +0,4 pp | 7,8% |
| JA21 | 4 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 2,6% |
| Partij voor de Dieren | 4 | 0,7% | 1,5% | −0,8 pp | 1,4% |
| Volt | 4 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 3,3% |
| PartijvdSport | 2 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 10,5% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 14,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 6,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Papendrecht.
- Qua gewicht is dit het 15e van de 15 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0056% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Papendrecht
- Boeieraak 788 stemmen · PVV 28%
- De Lage Waard 882 stemmen · PVV 27%
- Gemiva 949 stemmen · PVV 22%
- De Viermaster 1.086 stemmen · PVV 32%
- Bethlehemkerk 1.150 stemmen · PVV 31%
- RK-Parochie 1.226 stemmen · PVV 32%
Alle stembureaus in Papendrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.