Stembureau Verenigingsgebouw Pro Rege Donkerbroek in Ooststellingwerf (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8435 WV · Wijk Donkerbroek

Hier zijn 883 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 217 24,6% 27,0% −2,4 pp 4,7%
Nieuw Sociaal Contract 152 17,2% 15,2% +2,0 pp 5,9%
BBB 144 16,3% 13,0% +3,3 pp 6,5%
VVD 92 10,4% 10,4% +0,0 pp 5,2%
GroenLinks-PvdA 89 10,1% 12,4% −2,4 pp 4,2%
CDA 45 5,1% 4,1% +1,0 pp 6,4%
D66 31 3,5% 3,3% +0,2 pp 5,5%
SP 26 2,9% 3,5% −0,6 pp 4,3%
Forum voor Democratie 22 2,5% 2,8% −0,4 pp 4,6%
ChristenUnie 17 1,9% 2,0% −0,1 pp 4,9%
Partij voor de Dieren 15 1,7% 2,3% −0,6 pp 3,9%
SGP 8 0,9% 0,7% +0,2 pp 6,5%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,8% 0,9% −0,1 pp 4,6%
Volt 7 0,8% 0,6% +0,1 pp 6,4%
JA21 6 0,7% 0,5% +0,1 pp 6,5%
50PLUS 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 3,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,8%
LP 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 11,1%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
DENK 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ooststellingwerf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Ooststellingwerf.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 25 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Ooststellingwerf en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Ooststellingwerf komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ooststellingwerf

Alle stembureaus in Ooststellingwerf

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.