Stembureau Sporthal Steegdenhal Appelscha in Ooststellingwerf (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8426 GV · Wijk Appelscha

Hier zijn 794 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 246 31,0% 27,0% +4,0 pp 5,4%
Nieuw Sociaal Contract 113 14,2% 15,2% −1,0 pp 4,4%
GroenLinks-PvdA 92 11,6% 12,4% −0,9 pp 4,4%
VVD 92 11,6% 10,4% +1,2 pp 5,2%
BBB 77 9,7% 13,0% −3,3 pp 3,5%
CDA 42 5,3% 4,1% +1,2 pp 6,0%
Partij voor de Dieren 27 3,4% 2,3% +1,1 pp 7,0%
SP 21 2,6% 3,5% −0,9 pp 3,5%
D66 19 2,4% 3,3% −0,9 pp 3,4%
Forum voor Democratie 17 2,1% 2,8% −0,7 pp 3,5%
ChristenUnie 14 1,8% 2,0% −0,3 pp 4,1%
Volt 10 1,3% 0,6% +0,6 pp 9,2%
JA21 9 1,1% 0,5% +0,6 pp 9,7%
BVNL / Groep Van Haga 8 1,0% 0,9% +0,1 pp 5,3%
50PLUS 2 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 16,7%
SGP 2 0,3% 0,7% −0,5 pp 1,6%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,8%
DENK 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ooststellingwerf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Ooststellingwerf.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 25 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Ooststellingwerf en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Ooststellingwerf komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ooststellingwerf

Alle stembureaus in Ooststellingwerf

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.