Stembureau Kantoorcentrum Tussen de Singels Oosterwolde in Ooststellingwerf (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8431 JB · Wijk Oosterwolde

Hier zijn 670 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 219 32,7% 27,0% +5,7 pp 4,8%
Nieuw Sociaal Contract 108 16,1% 15,2% +0,9 pp 4,2%
GroenLinks-PvdA 100 14,9% 12,4% +2,5 pp 4,7%
BBB 50 7,5% 13,0% −5,5 pp 2,3%
VVD 48 7,2% 10,4% −3,2 pp 2,7%
SP 42 6,3% 3,5% +2,7 pp 7,0%
CDA 22 3,3% 4,1% −0,8 pp 3,1%
Forum voor Democratie 17 2,5% 2,8% −0,3 pp 3,5%
Partij voor de Dieren 16 2,4% 2,3% +0,1 pp 4,1%
D66 15 2,2% 3,3% −1,1 pp 2,7%
ChristenUnie 13 1,9% 2,0% −0,1 pp 3,8%
50PLUS 7 1,0% 0,4% +0,7 pp 10,8%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,7% 0,9% −0,1 pp 3,3%
Volt 3 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,8%
SGP 2 0,3% 0,7% −0,4 pp 1,6%
JA21 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 1,1%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 11,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ooststellingwerf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,7 pp meer dan gemiddeld in Ooststellingwerf.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 25 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Ooststellingwerf en 0,0065% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Ooststellingwerf komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ooststellingwerf

Alle stembureaus in Ooststellingwerf

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.