Stembureau Stembureau Sporthal Evert van Benthem, Ens in Noordoostpolder (2025)
Postcode 8307 BL · Wijk Ens
Hier zijn 1.257 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 241 | 19,2% | 17,2% | +2,0 pp | 4,8% |
| CDA | 212 | 16,9% | 17,4% | −0,5 pp | 4,2% |
| VVD | 168 | 13,4% | 13,7% | −0,4 pp | 4,2% |
| Forum voor Democratie | 130 | 10,3% | 7,2% | +3,1 pp | 6,2% |
| BBB | 101 | 8,0% | 5,9% | +2,2 pp | 5,9% |
| D66 | 83 | 6,6% | 9,7% | −3,1 pp | 3,0% |
| JA21 | 83 | 6,6% | 6,2% | +0,4 pp | 4,6% |
| SGP | 63 | 5,0% | 5,6% | −0,5 pp | 3,9% |
| GroenLinks-PvdA | 60 | 4,8% | 6,6% | −1,9 pp | 3,1% |
| ChristenUnie | 53 | 4,2% | 4,2% | −0,0 pp | 4,3% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,6% | 1,0% | +0,6 pp | 6,7% |
| 50PLUS | 14 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 4,1% |
| SP | 10 | 0,8% | 1,5% | −0,7 pp | 2,3% |
| FNP | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 12,5% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 3,5% |
| Volt | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 3,1% |
| DENK | 3 | 0,2% | 1,0% | −0,8 pp | 1,0% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 3,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,6% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Noordoostpolder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Forum voor Democratie haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Noordoostpolder.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 28 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Noordoostpolder en 0,0121% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Noordoostpolder komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Noordoostpolder
- Stembureau Buurthuis De Erven, linkerkant 1.269 stemmen · CDA 21%
- Stembureau Museum Nagele 1.137 stemmen · VVD 17%
- Stembureau Sporthal Bosbadhal 1.380 stemmen · CDA 18%
- Stembureau MFC Nieuw Jeruzalemkerk 1.129 stemmen · CDA 21%
- Stembureau Buurthuis Espelervaart 1.675 stemmen · CDA 17%
- Stembureau RK Parochiezaal, Tollebeek 1.067 stemmen · SGP 25%
Alle stembureaus in Noordoostpolder
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.