Stembureau Stembureau Museum Nagele in Noordoostpolder (2025)
Postcode 8308 AL · Wijk Nagele
Hier zijn 1.137 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 17,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 198 | 17,4% | 13,7% | +3,7 pp | 5,0% |
| CDA | 178 | 15,7% | 17,4% | −1,7 pp | 3,5% |
| PVV | 178 | 15,7% | 17,2% | −1,5 pp | 3,6% |
| D66 | 117 | 10,3% | 9,7% | +0,6 pp | 4,2% |
| BBB | 90 | 7,9% | 5,9% | +2,0 pp | 5,3% |
| Forum voor Democratie | 84 | 7,4% | 7,2% | +0,2 pp | 4,0% |
| SGP | 81 | 7,1% | 5,6% | +1,6 pp | 5,0% |
| GroenLinks-PvdA | 77 | 6,8% | 6,6% | +0,1 pp | 4,0% |
| JA21 | 51 | 4,5% | 6,2% | −1,8 pp | 2,8% |
| ChristenUnie | 23 | 2,0% | 4,2% | −2,2 pp | 1,9% |
| 50PLUS | 20 | 1,8% | 1,2% | +0,6 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 14 | 1,2% | 1,0% | +0,2 pp | 4,7% |
| SP | 12 | 1,1% | 1,5% | −0,5 pp | 2,7% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,4% | −0,1 pp | 3,1% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 3,6% |
| DENK | 2 | 0,2% | 1,0% | −0,8 pp | 0,7% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 12,5% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,1% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,9% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Noordoostpolder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,7 pp meer dan gemiddeld in Noordoostpolder.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 28 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Noordoostpolder en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Noordoostpolder komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Noordoostpolder
- Stembureau Sporthal Evert van Benthem, Ens 1.257 stemmen · PVV 19%
- Stembureau MFC Nieuw Jeruzalemkerk 1.129 stemmen · CDA 21%
- Stembureau Buurthuis De Erven, linkerkant 1.269 stemmen · CDA 21%
- Stembureau RK Parochiezaal, Tollebeek 1.067 stemmen · SGP 25%
- Stembureau Sporthal Bosbadhal 1.380 stemmen · CDA 18%
- Stembureau Ontmoetingskerk, Creil 1.056 stemmen · PVV 20%
Alle stembureaus in Noordoostpolder
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.