Stembureau Stembureau Buurthuis Espelervaart in Noordoostpolder (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8303 VW · Wijk Emmeloord

Hier zijn 1.675 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 16,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 282 16,8% 17,4% −0,6 pp 5,6%
PVV 258 15,4% 17,2% −1,8 pp 5,2%
GroenLinks-PvdA 201 12,0% 6,6% +5,4 pp 10,4%
D66 194 11,6% 9,7% +1,9 pp 6,9%
VVD 154 9,2% 13,7% −4,6 pp 3,9%
ChristenUnie 125 7,5% 4,2% +3,2 pp 10,2%
Forum voor Democratie 117 7,0% 7,2% −0,2 pp 5,6%
JA21 94 5,6% 6,2% −0,6 pp 5,2%
SGP 85 5,1% 5,6% −0,5 pp 5,3%
BBB 43 2,6% 5,9% −3,3 pp 2,5%
SP 33 2,0% 1,5% +0,5 pp 7,5%
50PLUS 18 1,1% 1,2% −0,1 pp 5,3%
DENK 18 1,1% 1,0% +0,1 pp 6,3%
Partij voor de Dieren 15 0,9% 1,0% −0,1 pp 5,1%
NSC 13 0,8% 0,4% +0,4 pp 11,3%
Volt 10 0,6% 0,4% +0,1 pp 7,7%
BVNL 6 0,4% 0,2% +0,2 pp 10,9%
ELLECT 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 60,0%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 3,0%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 3,1%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Noordoostpolder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,4 pp meer dan gemiddeld in Noordoostpolder.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 28 stembureaus: 5,8% van alle geldige stemmen in Noordoostpolder en 0,0161% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Noordoostpolder komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Noordoostpolder

Alle stembureaus in Noordoostpolder

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.