Stembureau Stembureau De BeursFabriek in Nieuwegein (2025)
Postcode 3438 EX · Wijk Blokhoeve
Hier zijn 1.121 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 24,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 270 | 24,1% | 17,2% | +6,8 pp | 4,1% |
| VVD | 212 | 18,9% | 13,7% | +5,2 pp | 4,1% |
| PVV | 164 | 14,6% | 19,5% | −4,8 pp | 2,2% |
| GroenLinks-PvdA | 142 | 12,7% | 13,5% | −0,9 pp | 2,8% |
| CDA | 99 | 8,8% | 10,0% | −1,1 pp | 2,6% |
| JA21 | 65 | 5,8% | 6,2% | −0,4 pp | 2,8% |
| Forum voor Democratie | 35 | 3,1% | 4,5% | −1,4 pp | 2,0% |
| DENK | 34 | 3,0% | 3,3% | −0,2 pp | 2,7% |
| Volt | 21 | 1,9% | 1,2% | +0,7 pp | 4,7% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,8% | 2,0% | −0,2 pp | 2,6% |
| SP | 17 | 1,5% | 2,0% | −0,4 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 16 | 1,4% | 2,0% | −0,6 pp | 2,1% |
| BIJ1 | 10 | 0,9% | 0,4% | +0,5 pp | 6,1% |
| BBB | 6 | 0,5% | 1,4% | −0,9 pp | 1,1% |
| ChristenUnie | 4 | 0,4% | 1,5% | −1,2 pp | 0,7% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,3% |
| NL PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,8% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,6% | −0,5 pp | 0,4% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Nieuwegein.
- Qua gewicht is dit het 16e van de 36 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nieuwegein
- Stembureau De Componist II 1.135 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Oosterlicht College 1.110 stemmen · D66 20%
- Stembureau Gymnastieklokaal De Driemaster 1.138 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Sporthal Galecop II 1.073 stemmen · PVV 22%
- Stembureau De Bazuin 1.163 stemmen · D66 20%
- Stembureau Emmauskerk 1.055 stemmen · D66 21%
Alle stembureaus in Nieuwegein
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.