Stembureau Stembureau Gymnastieklokaal De Driemaster in Nieuwegein (2025)
Postcode 3432 XV · Wijk Fokkesteeg
Hier zijn 1.138 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 293 | 25,7% | 19,5% | +6,3 pp | 4,0% |
| D66 | 186 | 16,3% | 17,2% | −0,9 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 143 | 12,6% | 13,5% | −1,0 pp | 2,8% |
| VVD | 140 | 12,3% | 13,7% | −1,4 pp | 2,7% |
| CDA | 71 | 6,2% | 10,0% | −3,7 pp | 1,9% |
| JA21 | 67 | 5,9% | 6,2% | −0,3 pp | 2,8% |
| Forum voor Democratie | 55 | 4,8% | 4,5% | +0,3 pp | 3,2% |
| DENK | 52 | 4,6% | 3,3% | +1,3 pp | 4,2% |
| SP | 22 | 1,9% | 2,0% | −0,0 pp | 3,0% |
| 50PLUS | 21 | 1,8% | 2,0% | −0,2 pp | 2,7% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 1,7% | 2,0% | −0,3 pp | 2,5% |
| BBB | 18 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 3,4% |
| ChristenUnie | 16 | 1,4% | 1,5% | −0,1 pp | 2,8% |
| SGP | 8 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 3,4% |
| NSC | 7 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 4,6% |
| Volt | 7 | 0,6% | 1,2% | −0,5 pp | 1,6% |
| BIJ1 | 5 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 3,0% |
| LP | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 11,5% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 6,1% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,7% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,7% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,3 pp meer dan gemiddeld in Nieuwegein.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 36 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nieuwegein
- Stembureau De Bazuin 1.163 stemmen · D66 20%
- Stembureau De Componist II 1.135 stemmen · PVV 20%
- Stembureau De Componist I 1.179 stemmen · PVV 18%
- Stembureau De BeursFabriek 1.121 stemmen · D66 24%
- Stembureau Gymnastieklokaal De Driehoek II 1.191 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Oosterlicht College 1.110 stemmen · D66 20%
Alle stembureaus in Nieuwegein
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.