Stembureau Stembureau Sporthal Galecop II in Nieuwegein (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3437 KB · Wijk Galecop

Hier zijn 1.073 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 234 21,8% 19,5% +2,3 pp 3,2%
VVD 199 18,5% 13,7% +4,8 pp 3,8%
D66 180 16,8% 17,2% −0,5 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 109 10,2% 13,5% −3,4 pp 2,1%
CDA 100 9,3% 10,0% −0,6 pp 2,6%
JA21 71 6,6% 6,2% +0,4 pp 3,0%
Forum voor Democratie 41 3,8% 4,5% −0,7 pp 2,4%
DENK 31 2,9% 3,3% −0,4 pp 2,5%
50PLUS 26 2,4% 2,0% +0,4 pp 3,4%
BBB 17 1,6% 1,4% +0,2 pp 3,2%
ChristenUnie 14 1,3% 1,5% −0,2 pp 2,4%
SP 14 1,3% 2,0% −0,6 pp 1,9%
Partij voor de Dieren 12 1,1% 2,0% −0,9 pp 1,6%
NSC 7 0,7% 0,4% +0,3 pp 4,6%
Volt 7 0,7% 1,2% −0,5 pp 1,6%
SGP 5 0,5% 0,6% −0,1 pp 2,1%
BIJ1 3 0,3% 0,4% −0,2 pp 1,8%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,8%
Piratenpartij 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,0%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,8 pp meer dan gemiddeld in Nieuwegein.
  • Qua gewicht is dit het 18e van de 36 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nieuwegein

Alle stembureaus in Nieuwegein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.