Stembureau Sporthal Hofland 2 in Montfoort (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.257 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 320 25,5% 23,0% +2,4 pp 14,9%
VVD 308 24,5% 20,3% +4,2 pp 16,3%
Nieuw Sociaal Contract 165 13,1% 12,5% +0,6 pp 14,1%
GroenLinks-PvdA 100 8,0% 9,4% −1,5 pp 11,4%
BBB 91 7,2% 6,3% +0,9 pp 15,4%
D66 59 4,7% 5,2% −0,5 pp 12,3%
CDA 50 4,0% 4,9% −0,9 pp 11,0%
SGP 35 2,8% 5,7% −2,9 pp 6,6%
SP 33 2,6% 2,1% +0,5 pp 16,7%
Volt 24 1,9% 1,5% +0,4 pp 17,4%
ChristenUnie 18 1,4% 3,2% −1,8 pp 6,0%
JA21 13 1,0% 0,7% +0,3 pp 19,7%
Forum voor Democratie 11 0,9% 1,6% −0,7 pp 7,4%
Partij voor de Dieren 10 0,8% 1,0% −0,2 pp 10,4%
DENK 6 0,5% 1,0% −0,6 pp 6,3%
50PLUS 5 0,4% 0,4% +0,0 pp 13,5%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,4% 0,5% −0,1 pp 10,2%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 11,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 25,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 20,0%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Montfoort.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 7 stembureaus: 13,5% van alle geldige stemmen in Montfoort en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Montfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Montfoort

Alle stembureaus in Montfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.