Stembureau Sporthal De Vaart 7 in Montfoort (2023)
Hier zijn 1.434 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 251 | 17,5% | 23,0% | −5,5 pp | 11,7% |
| GroenLinks-PvdA | 211 | 14,7% | 9,4% | +5,3 pp | 24,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 189 | 13,2% | 12,5% | +0,6 pp | 16,2% |
| VVD | 186 | 13,0% | 20,3% | −7,4 pp | 9,8% |
| ChristenUnie | 97 | 6,8% | 3,2% | +3,5 pp | 32,3% |
| SGP | 96 | 6,7% | 5,7% | +1,0 pp | 18,0% |
| D66 | 91 | 6,3% | 5,2% | +1,2 pp | 18,9% |
| BBB | 88 | 6,1% | 6,3% | −0,2 pp | 14,9% |
| CDA | 66 | 4,6% | 4,9% | −0,3 pp | 14,5% |
| SP | 33 | 2,3% | 2,1% | +0,2 pp | 16,7% |
| DENK | 30 | 2,1% | 1,0% | +1,1 pp | 31,3% |
| Volt | 28 | 2,0% | 1,5% | +0,5 pp | 20,3% |
| Forum voor Democratie | 24 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 16,2% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,5% | 1,0% | +0,4 pp | 21,9% |
| JA21 | 7 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 10,6% |
| 50PLUS | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 8,1% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 33,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 6,1% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 40,0% |
| PartijvdSport | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 28,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −7,4 pp minder dan gemiddeld in Montfoort.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 7 stembureaus: 15,4% van alle geldige stemmen in Montfoort en 0,0139% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 6 stemmen in Montfoort komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Montfoort
- Zalencentrum St Joseph 1.528 stemmen · VVD 26%
- School met de Bijbel het Kompas 1.408 stemmen · PVV 24%
- Sporthal Hofland 3 1.395 stemmen · PVV 27%
- Sporthal Hofland 2 1.257 stemmen · PVV 25%
- Sporthal De Vaart 6 1.251 stemmen · PVV 14%
- Kerkgebouw De Rank 1.034 stemmen · PVV 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.