Stembureau Sporthal De Vaart 6 in Montfoort (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.251 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 14,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 178 14,2% 23,0% −8,8 pp 8,3%
Nieuw Sociaal Contract 175 14,0% 12,5% +1,4 pp 15,0%
VVD 167 13,3% 20,3% −7,0 pp 8,8%
GroenLinks-PvdA 154 12,3% 9,4% +2,9 pp 17,6%
SGP 120 9,6% 5,7% +3,9 pp 22,6%
D66 89 7,1% 5,2% +1,9 pp 18,5%
BBB 80 6,4% 6,3% +0,1 pp 13,6%
ChristenUnie 80 6,4% 3,2% +3,2 pp 26,7%
CDA 63 5,0% 4,9% +0,1 pp 13,8%
Volt 31 2,5% 1,5% +1,0 pp 22,5%
DENK 30 2,4% 1,0% +1,4 pp 31,3%
Partij voor de Dieren 20 1,6% 1,0% +0,6 pp 20,8%
SP 20 1,6% 2,1% −0,5 pp 10,1%
Forum voor Democratie 15 1,2% 1,6% −0,4 pp 10,1%
JA21 12 1,0% 0,7% +0,3 pp 18,2%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,5% +0,0 pp 14,3%
50PLUS 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 16,2%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 11,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 20,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 25,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 20,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,8 pp minder dan gemiddeld in Montfoort.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 7 stembureaus: 13,4% van alle geldige stemmen in Montfoort en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Montfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Montfoort

Alle stembureaus in Montfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.