Uitslag per stembureau in Montferland (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Montferland 19 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 82,4%. Het zwaarste stembureau, DSV Relax (1), leverde 11,7% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 28%.

Bekijk de uitslag per wijk in Montferland

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
DSV Relax (1) 6942 VA 2.843 #1 · 11,7% 0,0273% PVV (26%) D66 +2,4 procentpunt
Cafe-restaurant Uniek 6942 EA 2.010 #2 · 8,2% 0,0193% PVV (27%) VVD +3,1 procentpunt
Gouden Handen 7041 AV 1.946 #3 · 8,0% 0,0187% PVV (27%) CDA −3,7 procentpunt
Dorpshuis Zeddam (1) 7038 BX 1.944 #4 · 8,0% 0,0187% PVV (19%) PVV −4,9 procentpunt
Albertusgebouw 6942 BE 1.680 #5 · 6,9% 0,0161% PVV (26%) VVD −2,4 procentpunt
't Hart van Loil (voormalige Kerk) 6941 DM 1.325 #6 · 5,4% 0,0127% PVV (21%) BBB +6,8 procentpunt
De Averhof 7037 BJ 1.182 #7 · 4,8% 0,0114% PVV (24%) VVD +1,5 procentpunt
Laco sportcentrum 7041 DB 1.154 #8 · 4,7% 0,0111% PVV (36%) PVV +12,3 procentpunt
het Willem van den Berghcentrum 7041 CW 1.135 #9 · 4,7% 0,0109% PVV (26%) GroenLinks-PvdA +3,0 procentpunt
Verenigingsgebouw de Meikever 6942 HD 1.115 #10 · 4,6% 0,0107% PVV (25%) BBB +4,3 procentpunt
Dorpshuis Lengel 7044 AP 1.097 #11 · 4,5% 0,0105% PVV (26%) CDA −3,8 procentpunt
zaal van 't Kelrehuus 7035 AW 1.092 #12 · 4,5% 0,0105% CDA (20%) CDA +5,9 procentpunt
Parochie H. Gabriël 6942 BP 1.012 #13 · 4,2% 0,0097% CDA (25%) CDA +10,0 procentpunt
Gemeentehuis 6942 GK 986 #14 · 4,0% 0,0095% PVV (28%) CDA −3,8 procentpunt
Dorpshuis "de Braempt" 7047 AP 906 #15 · 3,7% 0,0087% PVV (19%) PVV −5,1 procentpunt
't Gildehuis "st Oswaldus" Stokkum 7039 AJ 834 #16 · 3,4% 0,0080% VVD (19%) PVV −7,3 procentpunt
Partycentrum De Dèèl 7037 DH 799 #17 · 3,3% 0,0077% PVV (22%) VVD +3,7 procentpunt
Zuidzon Sportzaal 't Raland 6942 RZ 732 #18 · 3,0% 0,0070% PVV (22%) D66 +4,8 procentpunt
clubgebouw voetbalvereniging Azewijn 7045 AE 586 #19 · 2,4% 0,0056% PVV (20%) BBB +8,3 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Montferland per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.