Stembureau Gouden Handen in Montferland (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7041 AV · Wijk 's-Heerenberg

Hier zijn 1.946 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 517 26,6% 24,2% +2,4 pp 8,8%
VVD 340 17,5% 17,0% +0,5 pp 8,2%
D66 235 12,1% 12,3% −0,2 pp 7,9%
CDA 210 10,8% 14,5% −3,7 pp 5,9%
JA21 155 8,0% 7,5% +0,5 pp 8,5%
GroenLinks-PvdA 145 7,5% 7,1% +0,3 pp 8,4%
Forum voor Democratie 133 6,8% 5,5% +1,3 pp 9,9%
BBB 52 2,7% 5,4% −2,7 pp 4,0%
50PLUS 48 2,5% 1,8% +0,7 pp 11,2%
SP 31 1,6% 1,2% +0,4 pp 10,3%
Partij voor de Dieren 28 1,4% 0,9% +0,5 pp 12,2%
Volt 14 0,7% 0,6% +0,2 pp 10,3%
DENK 11 0,6% 0,6% −0,0 pp 7,5%
NSC 9 0,5% 0,4% +0,1 pp 9,8%
Piratenpartij 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 20,0%
Vrede voor Dieren 5 0,3% 0,1% +0,1 pp 14,3%
ChristenUnie 4 0,2% 0,4% −0,2 pp 4,3%
FNP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 40,0%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 3,3%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 50,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montferland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Montferland.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 19 stembureaus: 8,0% van alle geldige stemmen in Montferland en 0,0187% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Montferland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Montferland

Alle stembureaus in Montferland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.