Stembureau Sporthal De Klamp in Medemblik (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1619 DL · Wijk Andijk

Hier zijn 1.057 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 280 26,5% 26,5% −0,0 pp 3,8%
VVD 158 14,9% 19,0% −4,1 pp 2,9%
Nieuw Sociaal Contract 145 13,7% 13,1% +0,6 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 80 7,6% 9,7% −2,2 pp 2,9%
BBB 78 7,4% 7,5% −0,1 pp 3,7%
CDA 75 7,1% 4,7% +2,4 pp 5,7%
SGP 53 5,0% 1,0% +4,0 pp 18,7%
Forum voor Democratie 39 3,7% 2,7% +1,0 pp 5,1%
D66 37 3,5% 5,2% −1,7 pp 2,5%
ChristenUnie 35 3,3% 1,3% +2,0 pp 9,3%
SP 24 2,3% 2,9% −0,6 pp 3,0%
Partij voor de Dieren 13 1,2% 1,8% −0,5 pp 2,6%
Volt 9 0,9% 1,1% −0,2 pp 3,0%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,7% 0,6% +0,0 pp 4,0%
Splinter 7 0,7% 0,1% +0,5 pp 20,6%
JA21 6 0,6% 1,1% −0,5 pp 2,0%
50PLUS 5 0,5% 0,7% −0,3 pp 2,4%
DENK 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Medemblik, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,1 pp minder dan gemiddeld in Medemblik.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 36 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Medemblik en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Medemblik komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Medemblik

Alle stembureaus in Medemblik

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.