Stembureau De Schoof in Medemblik (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1693 EH · Wijk Wervershoof

Hier zijn 1.027 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 279 27,2% 26,5% +0,7 pp 3,7%
VVD 217 21,1% 19,0% +2,1 pp 4,1%
Nieuw Sociaal Contract 154 15,0% 13,1% +1,9 pp 4,2%
GroenLinks-PvdA 69 6,7% 9,7% −3,0 pp 2,5%
BBB 65 6,3% 7,5% −1,1 pp 3,1%
CDA 61 5,9% 4,7% +1,3 pp 4,6%
Forum voor Democratie 41 4,0% 2,7% +1,3 pp 5,4%
D66 33 3,2% 5,2% −2,0 pp 2,3%
SP 29 2,8% 2,9% −0,0 pp 3,6%
Partij voor de Dieren 15 1,5% 1,8% −0,3 pp 3,0%
Volt 14 1,4% 1,1% +0,3 pp 4,7%
JA21 13 1,3% 1,1% +0,2 pp 4,4%
50PLUS 10 1,0% 0,7% +0,2 pp 4,9%
ChristenUnie 9 0,9% 1,3% −0,5 pp 2,4%
DENK 6 0,6% 0,6% −0,0 pp 3,4%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,3%
Nederland met een PLAN 3 0,3% 0,0% +0,3 pp 27,3%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,8%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 1,0% −1,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Medemblik, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −3,0 pp minder dan gemiddeld in Medemblik.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 36 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Medemblik en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Medemblik komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Medemblik

Alle stembureaus in Medemblik

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.