Stembureau De Dars in Medemblik (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1693 GV · Wijk Wervershoof

Hier zijn 1.144 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 327 28,6% 26,5% +2,1 pp 4,4%
VVD 242 21,2% 19,0% +2,1 pp 4,5%
Nieuw Sociaal Contract 153 13,4% 13,1% +0,3 pp 4,2%
GroenLinks-PvdA 100 8,7% 9,7% −1,0 pp 3,7%
BBB 83 7,3% 7,5% −0,2 pp 3,9%
D66 67 5,9% 5,2% +0,7 pp 4,6%
CDA 37 3,2% 4,7% −1,4 pp 2,8%
SP 31 2,7% 2,9% −0,2 pp 3,8%
Forum voor Democratie 28 2,4% 2,7% −0,3 pp 3,7%
JA21 19 1,7% 1,1% +0,6 pp 6,4%
50PLUS 14 1,2% 0,7% +0,5 pp 6,8%
Partij voor de Dieren 12 1,0% 1,8% −0,7 pp 2,4%
Volt 10 0,9% 1,1% −0,2 pp 3,4%
ChristenUnie 5 0,4% 1,3% −0,9 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,3%
DENK 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,3%
SGP 3 0,3% 1,0% −0,7 pp 1,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 9,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Medemblik, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +2,1 pp meer dan gemiddeld in Medemblik.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 36 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Medemblik en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Medemblik komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Medemblik

Alle stembureaus in Medemblik

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.