Stembureau Stembureau Gebouw De Lètterdoes in Maastricht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6224 AZ · Wijk Buitenwijk Oost

Hier zijn 769 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 222 28,9% 20,8% +8,1 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 141 18,3% 17,0% +1,3 pp 1,3%
D66 111 14,4% 19,2% −4,8 pp 0,9%
VVD 62 8,1% 12,6% −4,6 pp 0,8%
CDA 43 5,6% 9,7% −4,1 pp 0,7%
JA21 36 4,7% 4,6% +0,1 pp 1,2%
DENK 34 4,4% 1,3% +3,1 pp 4,0%
Forum voor Democratie 33 4,3% 3,5% +0,8 pp 1,5%
SP 24 3,1% 2,3% +0,8 pp 1,6%
50PLUS 18 2,3% 1,7% +0,7 pp 1,7%
BBB 11 1,4% 1,1% +0,4 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 11 1,4% 2,8% −1,3 pp 0,6%
Volt 7 0,9% 1,4% −0,5 pp 0,8%
ChristenUnie 6 0,8% 0,4% +0,3 pp 2,2%
BIJ1 3 0,4% 0,4% +0,0 pp 1,3%
DE LINIE 3 0,4% 0,0% +0,3 pp 11,5%
Vrede voor Dieren 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 1,6%
NSC 1 0,1% 0,4% −0,2 pp 0,4%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maastricht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,1 pp meer dan gemiddeld in Maastricht.
  • Qua gewicht is dit het 49e van de 64 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Maastricht en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 82 stemmen in Maastricht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maastricht

Alle stembureaus in Maastricht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.